RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,580,000

319 Schermerhorn St Apt 20B

Brooklyn, NY, 11217
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,219Sqft
$1296$/sqft

Market Insights

Near nearby median-3.1%

$1296/sqft vs a nearby median of $1337/sqft.

Nearby median$1337/sqft