RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,200,000

1489 E 10th St

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
8Beds
4Baths
4,071Sqft
$540$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$540/sqft vs a nearby median of $625/sqft.

Nearby median$625/sqft