RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,199,000

1425 Foster Ave

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2Baths
3,400Sqft
$647$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.0%

$647/sqft vs a nearby median of $628/sqft.

Nearby median$628/sqft