RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$739,000

550 Vanderbilt Ave Apt 212

Brooklyn, NY, 11238
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
414Sqft
$1785$/sqft

Market Insights

Above nearby median+53%

$1785/sqft vs a nearby median of $1167/sqft.

Nearby median$1167/sqft