RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,350,000

695 6th Ave Apt 2D

Brooklyn, NY, 11215
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
1,059Sqft
$1275$/sqft

Market Insights

Below nearby median-19%

$1275/sqft vs a nearby median of $1565/sqft.

Nearby median$1565/sqft