MarketsTX
Webster, TX
Live listings and local prices in Webster, refreshed May 12, 2026.
Listings5
Median price$462,565
Median $/sqft$206
Mix100% sale
Listings
5 homes
$150,000for sale
18519 Egret Bay Blvd Apt 1407
2 bd · 2 ba · 929 sqft · $161/sqft

$480,265for sale
17911 Oakwood Stream Dr
4 bd · 3 ba · 2,327 sqft · $206/sqft

$462,565for sale
17915 Oakwood Stream Dr
4 bd · 3 ba · 1,935 sqft · $239/sqft

$467,565for sale
17931 Oakwood Stream Dr
4 bd · 3 ba · 1,944 sqft · $241/sqft
$169,900for sale
18511 Egret Bay Blvd Apt 511
2 bd · 2.5 ba · 1,135 sqft · $150/sqft