MarketsTX
Haslet, TX
Live listings and local prices in Haslet, refreshed May 12, 2026.
Listings16
Median price$461,490
Median $/sqft$169
Mix75% sale
Listings
16 homes
$2,650for rent
14620 Little Water Dr
4 bd · 3 ba · 2,506 sqft · $1/sqft

$710,000for sale
11509 Jackloe St
5 bd · 4.5 ba · 3,758 sqft · $189/sqft

$587,000for sale
11532 Wulstone Rd
4 bd · 3.5 ba · 3,543 sqft · $166/sqft

$2,395for rent
369 Sun Bluff Rd
4 bd · 2.5 ba · 1,916 sqft · $1/sqft

$2,100for rent
1349 Buckaroo Blvd
3 bd · 2 ba · 1,474 sqft · $1/sqft

$1,725for rent
450 Houston Ridge Dr Unit 813
3 bd · 2 ba · 1,312 sqft · $1/sqft

$369,990for sale
1481 Companero St
4 bd · 3 ba · 2,131 sqft · $174/sqft

$459,990for sale
1477 Companero St
5 bd · 4 ba · 3,602 sqft · $128/sqft

$462,990for sale
1461 Companero St
5 bd · 4 ba · 3,598 sqft · $129/sqft

$630,000for sale
11460 Wulstone Rd
5 bd · 3.5 ba · 3,691 sqft · $171/sqft

$620,000for sale
11417 Wulstone Rd
4 bd · 2.5 ba · 2,825 sqft · $219/sqft

$605,000for sale
11512 Wulstone Rd
4 bd · 2.5 ba · 2,825 sqft · $214/sqft

$698,000for sale
11540 Jackloe St
5 bd · 4.5 ba · 3,707 sqft · $188/sqft

$570,000for sale
11524 Ely Pl
4 bd · 2.5 ba · 2,825 sqft · $202/sqft

$354,990for sale
15060 Cactus Blossom Blvd
3 bd · 2 ba · 1,981 sqft · $179/sqft

$428,990for sale
1452 Companero St
4 bd · 3 ba · 2,704 sqft · $159/sqft