MarketsTX
Del Valle, TX
Live listings and local prices in Del Valle, refreshed May 13, 2026.
Listings7
Median price$280,000
Median $/sqft$143
Mix71% sale
Listings
7 homes
$2,250for rent
12821 Stoney Ridge Bnd
3 bd · 2.5 ba · 2,281 sqft · $1/sqft

$280,000for sale
13413 Sea Biscuit Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,708 sqft · $164/sqft

$299,000for sale
6908 Campina Xing
4 bd · 2.5 ba · 1,992 sqft · $150/sqft

$2,250for rent
6320 Wagon Spring St
3 bd · 2.5 ba · 2,497 sqft · $1/sqft

$69,000for sale
113400 Los Robles Cir
3 bd · 2 ba · 1,152 sqft · $60/sqft

$339,990for sale
5008 Stockton Ln
4 bd · 2 ba · 1,688 sqft · $201/sqft

$352,470for sale
13333 Kincane Dr
4 bd · 3.5 ba · 2,458 sqft · $143/sqft