MarketsOH
Grove City, OH
Live listings and local prices in Grove City, refreshed May 12, 2026.
Listings8
Median price$299,900
Median $/sqft$204
Mix100% sale
Listings
8 homes
$329,900for sale
2590 Medora Dr
4 bd · 2 ba · 1,727 sqft · $191/sqft

$290,000for sale
2278 Breeze Hill Dr
3 bd · 2 ba · 1,163 sqft · $249/sqft

$299,900for sale
2206 Rolling St
3 bd · 2.5 ba · 1,460 sqft · $205/sqft

$382,000for sale
3823 Miltonsburg Dr
3 bd · 2.5 ba · 2,156 sqft · $177/sqft

$314,000for sale
2541 Silver Fir Ln
3 bd · 2.5 ba · 1,733 sqft · $181/sqft

$295,000for sale
2281 Breeze Hill Dr
3 bd · 2 ba · 1,135 sqft · $260/sqft

$299,900for sale
2645 Blue Rock Blvd
3 bd · 2 ba · 1,484 sqft · $202/sqft

$285,000for sale
3006 Sussex Place Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,380 sqft · $207/sqft