MarketsNY
Jamaica South, NY
Live listings and local prices in Jamaica South, refreshed May 12, 2026.
Listings9
Median price$990,000
Median $/sqft$415
Mix78% sale
Listings
9 homes
$599,900for sale
150-81 116th Rd
3 bd · 2 ba · 1,040 sqft · $577/sqft

$1,100,000for sale
105-14 177th St
5 bd · 2 ba

$1,600for rent
11919 Guy R Brewer Blvd Unit 1A
Studio · 1 ba · 480 sqft · $3/sqft

$3,000for rent
14616 106th Ave
3 bd · 1 ba · 2,049 sqft · $1/sqft

$1,650,000for sale
15718 115th Rd Unit 2
6 bd · 5 ba · 3,975 sqft · $415/sqft

$990,000for sale
10741 Sutphin Blvd
5 bd · 4 ba

$599,000for sale
14453 166th St
3 bd · 1.5 ba · 960 sqft · $624/sqft

$1,258,888for sale
160-15 118th Rd
6 bd · 5 ba

$1,800,000for sale
10601 Liverpool St