MarketsNY
Hollis Hills, NY
Live listings and local prices in Hollis Hills, refreshed May 12, 2026.
Listings10
Median price$1,448,500
Median $/sqft$741
Mix100% sale
Listings
10 homes
$1,550,000for sale
8543 211th St
5 bd · 3 ba · 2,075 sqft · $747/sqft

$1,248,000for sale
85-25 213th St
3 bd · 1.5 ba · 1,450 sqft · $861/sqft

$1,399,000for sale
8210 215th St
3 bd · 2.5 ba · 1,870 sqft · $748/sqft

$1,578,000for sale
215-15 86th Ave
3 bd · 3 ba · 2,400 sqft · $658/sqft

$1,088,888for sale
218-37 Grand Central Pkwy
5 bd · 3 ba · 1,548 sqft · $703/sqft

$1,599,000for sale
218-51 82nd Ave
3 bd · 3 ba · 2,178 sqft · $734/sqft

$2,888,000for sale
219-26 Peck Ave
5 bd · 4.5 ba · 3,060 sqft · $944/sqft

$1,099,000for sale
80-14 Bell Blvd
4 bd · 2 ba · 1,506 sqft · $730/sqft

$1,300,000for sale
82-49 211th St
3 bd · 2 ba · 1,980 sqft · $657/sqft

$1,498,000for sale
85-32 213th St
4 bd · 3 ba · 1,736 sqft · $863/sqft