MarketsIN
Camby, IN
Live listings and local prices in Camby, refreshed May 12, 2026.
Listings6
Median price$346,450
Median $/sqft$160
Mix100% sale
Listings
6 homes
$354,999for sale
7518 Firecrest Ln
4 bd · 2.5 ba · 2,119 sqft · $168/sqft

$359,999for sale
7510 Firecrest Ln
4 bd · 2.5 ba · 2,368 sqft · $152/sqft

$324,999for sale
7514 Firecrest Ln
4 bd · 2.5 ba · 1,615 sqft · $201/sqft

$367,495for sale
9004 Noble Heights Ln
5 bd · 3 ba · 2,460 sqft · $149/sqft

$337,900for sale
7427 Big Bend Blvd
4 bd · 2 ba · 1,771 sqft · $191/sqft

$279,900for sale
8905 Browns Valley Ln
3 bd · 2.5 ba · 2,232 sqft · $125/sqft