MarketsGA
South Fulton, GA
Live listings and local prices in South Fulton, refreshed May 13, 2026.
Listings5
Median price$344,490
Median $/sqft$196
Mix100% sale
Listings
5 homes
$344,490for sale
2666 Aldeerbrook Ct
3 bd · 2.5 ba · 1,663 sqft · $207/sqft

$295,695for sale
5992 Skylar Dr SW
3 bd · 2.5 ba · 1,508 sqft · $196/sqft

$950,000for sale
6275 Campbellton Rd SW
4 bd · 3 ba · 3,960 sqft · $240/sqft

$209,900for sale
110 Hidden Brook Ct
4 bd · 2 ba · 1,363 sqft · $154/sqft
$475,000for sale
2718 Serena Way
5 bd · 3 ba · 3,455 sqft · $137/sqft