MarketsFL
Aventura, FL
Live listings and local prices in Aventura, refreshed May 13, 2026.
Listings5
Median price$395,000
Median $/sqft$315
Mix100% sale
Listings
5 homes
$1,495,000for sale
20281 E Country Club Dr Ph 14
2 bd · 2 ba · 1,800 sqft · $831/sqft

$395,000for sale
21075 NE 34th Ave Unit 303-2
2 bd · 2 ba · 1,255 sqft · $315/sqft

$369,000for sale
20381 NE 30th Ave Unit 118-7
3 bd · 2 ba · 1,380 sqft · $267/sqft

$450,000for sale
20904 Leeward Ct Unit 221-2
3 bd · 3 ba · 1,365 sqft · $330/sqft

$319,999for sale
3300 NE 191st St Unit LP03
2 bd · 2 ba · 1,104 sqft · $290/sqft