MarketsCA
Winnetka, CA
Live listings and local prices in Winnetka, refreshed May 13, 2026.
Listings16
Median price$755,000
Median $/sqft$482
Mix81% sale
Listings
16 homes
$4,485for rent
20319 Ingomar St
3 bd · 2 ba · 1,592 sqft · $3/sqft

$3,800for rent
20617 Archwood St
4 bd · 2 ba · 1,722 sqft · $2/sqft

$879,000for sale
20309 Roscoe Blvd
3 bd · 2 ba · 1,321 sqft · $665/sqft

$975,000for sale
8420 Cozycroft Ave
4 bd · 3 ba · 1,812 sqft · $538/sqft

$1,549,000for sale
20456 W Strathern St
8 bd · 5 ba · 3,022 sqft · $513/sqft

$619,997for sale
20651 Roscoe Blvd Unit L
3 bd · 3 ba · 1,586 sqft · $391/sqft

$869,000for sale
20401 Napa St
3 bd · 2 ba · 1,627 sqft · $534/sqft

$1,150,000for sale
20439 Hemmingway St
4 bd · 2.75 ba · 2,700 sqft · $426/sqft

$3,899for rent
7457 Cozycroft Ave
4 bd · 3 ba · 1,933 sqft · $2/sqft

$800,000for sale
20458 Malden St
4 bd · 2 ba · 1,572 sqft · $509/sqft

$549,000for sale
20253 Hamlin St
4 bd · 1.75 ba · 1,344 sqft · $408/sqft

$1,200,000for sale
6547 Kelvin Ave
4 bd · 3 ba · 1,740 sqft · $690/sqft

$295,000for sale
7640 Oso Ave Apt 316
1 bd · 1 ba · 648 sqft · $455/sqft

$710,000for sale
20801 Lull St
3 bd · 2 ba · 1,383 sqft · $513/sqft

$899,000for sale
20428 Roscoe Blvd
3 bd · 2 ba · 1,380 sqft · $651/sqft

$550,000for sale
20146 Cohasset St Unit 11
3 bd · 1.5 ba · 1,340 sqft · $410/sqft