MarketsCA
West Hills, CA
Live listings and local prices in West Hills, refreshed May 13, 2026.
Listings14
Median price$1,349,498
Median $/sqft$580
Mix93% sale
Listings
14 homes
$1,495,000for sale
7144 Deveron Ridge Rd
3 bd · 2 ba · 2,312 sqft · $647/sqft

$1,399,995for sale
8300 N Sedan Ave
5 bd · 4 ba · 2,274 sqft · $616/sqft

$1,450,000for sale
7262 Elmsbury Ln
4 bd · 3 ba · 2,813 sqft · $515/sqft

$1,299,000for sale
23707 Sandalwood St
4 bd · 2 ba · 2,077 sqft · $625/sqft

$899,900for sale
24039 Mobile St
4 bd · 2 ba · 1,427 sqft · $631/sqft

$1,249,000for sale
23300 Haynes St
4 bd · 2.5 ba · 2,326 sqft · $537/sqft

$3,750,000for sale
24822 Wooded Vis
5 bd · 4 ba · 5,000 sqft · $750/sqft

$1,799,999for sale
23863 Erin Pl
5 bd · 5 ba · 3,309 sqft · $544/sqft

$849,000for sale
24113 Hartland St
4 bd · 2 ba · 1,300 sqft · $653/sqft

$1,175,000for sale
22726 Marlin Pl
4 bd · 2.5 ba · 1,570 sqft · $748/sqft

$920,000for sale
23741 Archwood St
3 bd · 2 ba · 1,764 sqft · $522/sqft

$4,000for rent
8208 Kentland Ave
4 bd · 2 ba · 1,284 sqft · $3/sqft

$1,459,000for sale
24627 Gardenstone Ln
3 bd · 2.5 ba · 2,813 sqft · $519/sqft

$2,499,000for sale
7612 Carmenita Ln
5 bd · 5.5 ba · 5,846 sqft · $427/sqft