MarketsCA
Reseda, CA
Live listings and local prices in Reseda, refreshed May 13, 2026.
Listings16
Median price$574,500
Median $/sqft$372
Mix56% sale
Listings
16 homes
$2,890for rent
6815 Baird Ave Apt 5
3 bd · 2 ba · 1,400 sqft · $2/sqft

$2,450for rent
6815 Baird Ave Apt 2
15 bd · 11 ba · 11,403 sqft · $0/sqft

$939,000for sale
6413 Jamieson Ave
3 bd · 2.5 ba · 1,123 sqft · $836/sqft

$599,000for sale
18347 Saticoy St Unit 6
3 bd · 2.5 ba · 1,439 sqft · $416/sqft

$1,599,000for sale
18320 Ingomar St
5 bd · 4 ba · 3,045 sqft · $525/sqft

$650,000for sale
6930 Vanalden Ave
3 bd · 2 ba · 1,763 sqft · $369/sqft

$5,200for rent
6438 Lindley Ave
3 bd · 2 ba · 1,861 sqft · $3/sqft

$849,950for sale
7741 Zelzah Ave
5 bd · 4 ba · 2,273 sqft · $374/sqft

$550,000for sale
19431 Sherman Way
2 bd · 3 ba · 1,361 sqft · $404/sqft

$989,999for sale
7959 Bothwell Rd
4 bd · 2 ba · 1,625 sqft · $609/sqft

$609,900for sale
19620 Sherman Way Unit 1
3 bd · 2.5 ba · 1,390 sqft · $439/sqft

$3,600for rent
7419 Amigo Ave
3 bd · 1 ba · 1,046 sqft · $3/sqft

$2,400for rent
6825 Baird Ave Apt 109
2 bd · 2 ba · 1,200 sqft · $2/sqft

$2,875for rent
19521 Welby Way
2 bd · 1 ba · 1,000 sqft · $3/sqft

$1,900for rent
6440 Lindley Ave
Studio · 1 ba · 350 sqft · $5/sqft

$824,900for sale
6718 Wynne Ave
3 bd · 1 ba · 1,156 sqft · $714/sqft