MarketsCA
Panorama City, CA
Live listings and local prices in Panorama City, refreshed May 13, 2026.
Listings10
Median price$614,500
Median $/sqft$508
Mix80% sale
Listings
10 homes
$4,500for rent
14177 Osborne St
3 bd · 2 ba · 1,374 sqft · $3/sqft

$699,000for sale
8433 Costello Ave
3 bd · 1 ba · 1,014 sqft · $689/sqft

$530,000for sale
8062 Hazeltine Ave
2 bd · 1 ba · 768 sqft · $690/sqft

$929,000for sale
8133 Brimfield Ave
3 bd · 2 ba · 1,447 sqft · $642/sqft

$787,000for sale
8068 Hazeltine Ave
3 bd · 2 ba · 1,315 sqft · $598/sqft

$1,099,000for sale
7945 Woodman Ave
2 bd

$2,000for rent
8447 Colbath Ave
1 bd · 1 ba · 480 sqft · $4/sqft

$2,499,999for sale
7911 Ventura Canyon Ave

$484,900for sale
8927 Cedros Ave Apt 8
2 bd · 3 ba · 1,160 sqft · $418/sqft

$480,000for sale
8839 Cedros Ave Apt 3
2 bd · 2.25 ba · 1,390 sqft · $345/sqft