MarketsCA
Pacoima, CA
Live listings and local prices in Pacoima, refreshed May 13, 2026.
Listings7
Median price$1,300,000
Median $/sqft$546
Mix86% sale
Listings
7 homes
$4,500for rent
13411 Wingo St
3 bd · 2 ba · 1,780 sqft · $3/sqft

$3,300,000for sale
10028 San Fernando Rd

$1,270,000for sale
10913-10915 Tamarack
5 bd · 4 ba

$3,300,000for sale
12600 Correnti St

$3,300,000for sale
12600 Correnti St
13 bd · 2 ba · 5,334 sqft · $619/sqft

$375,000for sale
11150 E Glenoaks Blvd Unit 38
2 bd · 1 ba · 792 sqft · $473/sqft

$1,300,000for sale
10620 Laurel Canyon Blvd
3 bd · 2 ba · 1,272 sqft · $1022/sqft