MarketsCA
Chatsworth, CA
Live listings and local prices in Chatsworth, refreshed May 13, 2026.
Listings9
Median price$2,499,000
Median $/sqft$506
Mix100% sale
Listings
9 homes
$1,350,000for sale
19816 Septo St
5 bd · 3 ba · 3,274 sqft · $412/sqft

$2,748,000for sale
22355 S Summit Ridge Cir
5 bd · 6 ba · 6,203 sqft · $443/sqft

$1,469,000for sale
20501 Blairmoore St
4 bd · 3 ba · 3,194 sqft · $460/sqft

$2,704,000for sale
22841 Seaqua Cir
5 bd · 5.5 ba · 5,116 sqft · $529/sqft

$2,499,000for sale
22800 W Seaqua Cir
5 bd · 5.5 ba · 4,205 sqft · $594/sqft

$2,999,000for sale
22849 W Seaqua Cir
6 bd · 6.5 ba · 5,278 sqft · $568/sqft

$998,000for sale
9654 Kessler Ave
4 bd · 2 ba · 1,420 sqft · $703/sqft

$635,000for sale
10125 DE Soto Ave Unit 2
3 bd · 3 ba · 1,316 sqft · $483/sqft

$10,000,000for sale
10801 N Oakdale