RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,695,000

636 E 96th St

Brooklyn, NY, 11236
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
6Baths
5,560Sqft
$305$/sqft

Market Insights

Below nearby median-30%

$305/sqft vs a nearby median of $436/sqft.

Nearby median$436/sqft