RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$65,000,000

430 E 58th St Ph 80

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
5Beds
6.5Baths
9,191Sqft
$7072$/sqft

Market Insights

Below nearby median-24%

$7072/sqft vs a nearby median of $9343/sqft.

Nearby median$9343/sqft