RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$6,000,000

99 E 96th St

Brooklyn, NY, 11212
View more Brooklyn, NY property pages
98Beds
83Baths
22,292Sqft
$269$/sqft

Market Insights

Below nearby median-34%

$269/sqft vs a nearby median of $408/sqft.

Nearby median$408/sqft