RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$538,000

71-19 162nd St Unit 3D

Flushing, NY, 11365
View more Flushing, NY property pages
2Beds
2Baths
1,087Sqft
$495$/sqft

Market Insights

Below nearby median-31%

$495/sqft vs a nearby median of $715/sqft.

Nearby median$715/sqft