RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,449,000

106 Newport St

Brooklyn, NY, 11212
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
16Baths
3,050Sqft
$475$/sqft

Market Insights

Near nearby median-1.9%

$475/sqft vs a nearby median of $484/sqft.

Nearby median$484/sqft