RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$185,000

4265 Webster Ave Apt 5C

Bronx, NY, 10470
View more Bronx, NY property pages
1Beds
1Baths
775Sqft
$239$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.6%

$239/sqft vs a nearby median of $256/sqft.

Nearby median$256/sqft