RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,100,000

1073 Prospect Pl Unit 1230-66

Brooklyn, NY, 11213
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
N/ABaths
3,280Sqft
$640$/sqft

Market Insights

Near nearby median-1.5%

$640/sqft vs a nearby median of $650/sqft.

Nearby median$650/sqft