RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$15,000,000

685 Fifth Ave

Manhattan, NY, 10022
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2.5Baths
2,437Sqft
$6155$/sqft

Market Insights

Above nearby median+64%

$6155/sqft vs a nearby median of $3747/sqft.

Nearby median$3747/sqft