RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,450,000

215 E 19th St Apt 4D

New York, NY, 10003
View more New York, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,872Sqft
$1843$/sqft

Market Insights

Below nearby median-16%

$1843/sqft vs a nearby median of $2185/sqft.

Nearby median$2185/sqft