RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,795,000

524 Halsey St Apt 105

Brooklyn, NY, 11233
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
3Baths
2,112Sqft
$850$/sqft

Market Insights

Above nearby median+67%

$850/sqft vs a nearby median of $509/sqft.

Nearby median$509/sqft