RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$120,000

829 Southern Blvd Apt 3D

Bronx, NY, 10459
View more Bronx, NY property pages
StudioBeds
1Baths
650Sqft
$185$/sqft

Market Insights

Below nearby median-15%

$185/sqft vs a nearby median of $217/sqft.

Nearby median$217/sqft