RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$175,000

2285 Bragg St Apt 4H

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
691Sqft
$253$/sqft

Market Insights

Below nearby median-10%

$253/sqft vs a nearby median of $281/sqft.

Nearby median$281/sqft