RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$839,000

207 Bay 35th St Unit 2A

Brooklyn, NY, 11214
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
904Sqft
$928$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.0%

$928/sqft vs a nearby median of $987/sqft.

Nearby median$987/sqft