RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,850,000

425 E 58th St Apt 42G

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,800Sqft
$1028$/sqft

Market Insights

Below nearby median-35%

$1028/sqft vs a nearby median of $1592/sqft.

Nearby median$1592/sqft