RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$6,000,000

238 Sackett St

Brooklyn, NY, 11231
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
8Baths
6,384Sqft
$940$/sqft

Market Insights

Below nearby median-9.0%

$940/sqft vs a nearby median of $1033/sqft.

Nearby median$1033/sqft