RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,700,000

5125 6th Ave

Brooklyn, NY, 11220
View more Brooklyn, NY property pages
10Beds
5.5Baths
4,000Sqft
$675$/sqft

Market Insights

Below nearby median-28%

$675/sqft vs a nearby median of $937/sqft.

Nearby median$937/sqft