RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$4,395,000

27 Center Dr

Malba, NY, 11357
View more Malba, NY property pages
4Beds
4Baths
2,480Sqft
$1772$/sqft

Market Insights

Above nearby median+114%

$1772/sqft vs a nearby median of $830/sqft.

Nearby median$830/sqft