RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,395,000

15 E 30th St Apt 36A

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
942Sqft
$2542$/sqft

Market Insights

Above nearby median+27%

$2542/sqft vs a nearby median of $2005/sqft.

Nearby median$2005/sqft