RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$162,000

5645 Netherland Ave Apt 6D

Bronx, NY, 10471
View more Bronx, NY property pages
1Beds
1Baths
750Sqft
$216$/sqft

Market Insights

Below nearby median-12%

$216/sqft vs a nearby median of $246/sqft.

Nearby median$246/sqft