RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,675,000

1017 Winthrop St

Brooklyn, NY, 11212
View more Brooklyn, NY property pages
14Beds
6Baths
6,912Sqft
$242$/sqft

Market Insights

Below nearby median-54%

$242/sqft vs a nearby median of $528/sqft.

Nearby median$528/sqft