RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$695,000

373 Palmetto St Apt 1A

Brooklyn, NY, 11237
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1.5Baths
760Sqft
$914$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.8%

$914/sqft vs a nearby median of $1002/sqft.

Nearby median$1002/sqft