RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,395,000

2-40 51st Ave Apt 1H

Queens, NY, 11101
View more Queens, NY property pages
2Beds
2Baths
1,021Sqft
$1366$/sqft

Market Insights

Below nearby median-7.0%

$1366/sqft vs a nearby median of $1469/sqft.

Nearby median$1469/sqft