RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,150,000

270 W 17th St Apt 5D

New York, NY, 10011
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
622Sqft
$1849$/sqft

Market Insights

Above nearby median+9.0%

$1849/sqft vs a nearby median of $1696/sqft.

Nearby median$1696/sqft