RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,188,000

140 7th Ave Apt 7E

New York, NY, 10011
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
787Sqft
$1510$/sqft

Market Insights

Below nearby median-20%

$1510/sqft vs a nearby median of $1881/sqft.

Nearby median$1881/sqft