RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$615,000

140 E 2nd St Apt 4R

Brooklyn, NY, 11218
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
700Sqft
$879$/sqft

Market Insights

Above nearby median+42%

$879/sqft vs a nearby median of $621/sqft.

Nearby median$621/sqft