RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$620,000

250 E 40th St Apt 21C

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
StudioBeds
1Baths
447Sqft
$1387$/sqft

Market Insights

Above nearby median+20%

$1387/sqft vs a nearby median of $1159/sqft.

Nearby median$1159/sqft