RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$169,888

2209 Knapp St Apt 5A

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
850Sqft
$200$/sqft

Market Insights

Below nearby median-25%

$200/sqft vs a nearby median of $266/sqft.

Nearby median$266/sqft