RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$439,000

251-54 61st Ave Unit 1162

Little Neck, NY, 11362
View more Little Neck, NY property pages
2Beds
1Baths
960Sqft
$457$/sqft

Market Insights

Above nearby median+12%

$457/sqft vs a nearby median of $409/sqft.

Nearby median$409/sqft