RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,600,000

1-06 Samos Ln

Queens, NY, 11357
View more Queens, NY property pages
5Beds
5.5Baths
4,500Sqft
$1244$/sqft

Market Insights

Above nearby median+44%

$1244/sqft vs a nearby median of $866/sqft.

Nearby median$866/sqft