RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$219,950

3311 Giles Pl Apt 2D

Bronx, NY, 10463
View more Bronx, NY property pages
1Beds
1Baths
850Sqft
$259$/sqft

Listing Notes

.

Market Insights

Below nearby median-20%

$259/sqft vs a nearby median of $322/sqft.

Nearby median$322/sqft